Načítám Akce

« All Akce

BESEDA V BRNĚ – TVOŘENÍ MOSTU

Červen 13, 6:00 pm - 8:00 pm

Přihláška na akci

Tribe Loading Animation Image

Setkání pořádá Nadační fond Mosty-Puentes pro ženy, muže, páry a rodiny se zájmem o duchovní dědictví domorodých lidí kmene KOGI a kulturní výměny se současnou společností.

Domorodí lidé Kogi mají zcela odlišné vnímání světa … a přitom je nám v základech velmi blízké.

V současné době nám pomáhají zacelovat naše vlastní kořeny a jejich prosba je, abychom se dokázali sami postarat o sebe, o svou zemi a o život dalších generací. Čeká nás seznámení s možnostmi zapojení se do programů kulturní výměny, představení práce medicínských kruhů a dechová praxe, prostor pro vyprávění příběhů, otázky a odpovědi ve slovech i v tichu

… a všechno, co se z ticha a klidu narodí.

Pro rezervaci míst pište na kontakt: nadacnifond@mosty-puentes.cz

Monika přiveze kolekce medicínských peříčkových naušnic z Ptačího atelieru, kde naušnice tvořila spolu s domorodými ženami kmene Kogi a Uaí. Budete si moci vybrat pro sebe i pro svoje blízké jako dárek.

Moničina cesta k domorodému kmeni Kogi začala jednou otázkou. Je možné někde tady na Zemi jednoduše a spokojeně žít? Její putování s Kogi trvá od roku 2010. Je s nimi na cestě všude a pořád. Oni žijí v severní Kolumbii, v horách Sierra Nevada. Říkají, že je to srdce světa a ví, co tím myslí. My žijeme v srdci Evropy. Víme, co to znamená, když to někdy vyslovíme?

Podrobnosti

Datum:
Červen 13
Čas:
6:00 pm - 8:00 pm

Pořadatel

Nadační fond Mosty-Puentes
Email:
nadacnifond@mosty-puentes.cz

Místo konání

Kulturárium café
Janáčkovo nám. 2
Brno, Česká republika
+ Google Mapa