Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

O Zemi a pro Zemi

15 dubna, 2019, 18:00 - 20:00

250Kč

Beseda o životě na severu Kolumbie s domorodci kmene Kogi a Uaí, o zvycích a kultuře indiánských kmenů v pohoří Sierra Nevada, kterému se říká srdce světa a o jejich poselství pro nás.

A o tom, jak je možné společně vytvořit most mezi přírodou a námi lidmi.

O zemi a pro zemi je nejen vyprávění, ale program, který umožní rozvíjet v každém účastníkovi jeho vlastní vztah k místu, kde žije.

Součástí setkání bude autorské čtení příběhů z knihy Ptačí povídání, prostor pro otázky, odpovědi, ticho a vše, co ze z ticha a klidu narodí….

 

Kdo jsou lidé Kogi?

Kogi žili v oddělení od civilizace do 80tých let minulého století. Vystoupili ze svého azylu a zaskočili nás. Nenabídli jen odlišný, přírodní způsob života. Přinesli nám svůj pohled na problém velmi aktuální. Na ekologii, na ochranu životního prostředí, vztahy a duchovní aspekt sexuality.

Domorodci z hor Sierra Nevada jsou ekologové z džungle, potomci dávné civilizace, úžasní stavitelé a průzkumníci lidské duše v temnotách, to je národ Kogi. Žijí v dokonalé rovnováze s přírodou a ekosystémem.

 

Na setkání si budete moci koupit knihu Ptačí povídání Moniky Michaelové o její cestě s Kogi a ženském přírodním učení, a peříčkové naušnice s medicínskými příběhy.

 

Podrobnosti

Datum:
15 dubna, 2019
Čas:
18:00 - 20:00
Cena:
250Kč

Pořadatel

Nadační fond Mosty-Puentes
Email:
nadacnifond@mosty-puentes.cz

Místo konání

Spolkový dům
Palackého náměstí 65
Vlašim,
+ Google Mapa