Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Zvuková lázeň v Kamenici

22 července, 2020, 19:00 - 20:30

230Kč

V týdnu od 20. do 26. července vás zvu do času volných setkání v kraji Bouzovské vrchoviny, v místě, kde jsme před rokem znovuobnovili pramen Kamenice. Pramen byl na desítky let doslova pohřben pod černou skládkou. Voda zase teče, roklinka se proměňuje. 

Ve středu 22. července večer proběhne hudební harmonizace ve složení Miroslav Hepil, Jiří Žoch, Marian Vajčner…hrát budou na netradiční hudební nástroje Yabahar, Kigonki, zvukové vlny, didgeridoo…atd.

Je to vlastně koncertní zvuková lázeň, jelikož se opravdu obrazně řečeno v těchto zvukových vibracích blaženě vykoupete, osvěžíte, zahřejete.

Při poslechu a hře na muzikoterapeutické nástroje dochází u člověka k celkovému uvolnění těla i duševního napětí. Působením zvukových vibrací dochází postupně k harmonizaci našich energetických center a drah. Tyto zvukové vibrace pomáhají vylaďovat naše tělo a duši k celkovému zdraví a duševní pohodě. Posiluje se tak naše imunita a všechny tělesné i duševní funkce na všech úrovních. Pomáhají obnovovat naši životní energii, vitalitu a pohodu.
 

Podrobnosti

Datum:
22 července, 2020
Čas:
19:00 - 20:30
Cena:
230Kč
Webová stránka:
https://www.mosty-puentes.cz/o-vode-a-pro-vodu/

Místo konání

pramen Kamenice
Střemeníčko
Luká, Česká republika 78324

Pořadatel

Nadační fond Mosty-Puentes
Email:
nadacnifond@mosty-puentes.cz