Skip to content

O nás

Je to o lidech. O nás a o vás. Prostě o nás všech.

Kontinuálně probíhá sbírka na činnost a na pracovní projekty Nadačního fondu. Naše aktivity ožívají a rostou. Pokud máte chuť, prostředky a odhodlání potřebné změny realizovat, nejen o nich mluvit, napište nám. Můžeme společně najít způsob spolupráce na obnově krajiny, vody a vztahu k ní. 

kontakt: nadacnifond@mosty-puentes.cz

DSC04929
Monika Michaelová

Monika Michaelová

je ženou, kterou kmen Kogi přijal, a začal jí předávat učení živé linie jedné z nejstarších civilizací na světě. V roce 2016 založila Nadační fond a získala pro sebe a talentované české lidi přístup do teritoria v Sierra Nevada. Ve svém životě posouvá hranice a vytváří prostor pro to, aby se lidský potenciál stal tvořivou silou života. Je také předsedkyní nadačního fondu.
Kateřina Husníková

Kateřina Husníková

Tanec, zpěv, šití, malování a tkaní, tím vším objevuji ten svět, který je za tím naším. Za tím zjevným. V nadačním fondu mám na starosti administrativní podporu. Smysl mi dává práce se zemí a vztahy. Žasnu nad možnostmi, které se mi otevírají díky růstu a vnitřní práci v páru. Již řadu let utkávám svůj svět z tenkých nití příze. Prosím si o ochranu záměrů a všívám si ji do okrajů.
Klára Mikulcová

Klára Mikulcová

Jsem studentkou školy přírodní moudrosti a absolventkou Moudré ženy v nás. Přispívám svým kouskem k činnosti nadačního fondu - mimo jiné se starám o přehlednost informací na webu. Působím na Vsetínsku a Jižní Moravě a to hlavně na projektu, jenž má za cíl ukázat, že tvorba a umění je pro každého.
Tomáš Horský

Tomáš Horský

Nadační fond Mosty-Puentes pro mě znamená inspiraci a učení. Učení o tom, jak vytvářet mosty mezi Srdci. Jak propojovat jemnohmotný svět v realitu, ve jménu harmonie. Jak se vy-Jádřit. Akce, které fond pořádá sdílím na sociální síti FeelTrees.
Jan Budil

Jan Budil

Jsem od roku 2017 členem správní rady se zaměřením na provozní a koncepční směřování fondu. Podílím se na tvorbě webových stránek a prezentaci na internetu. Starám se o digitalizaci a přesun provozu do cloudu.

Čestní členové

Lenka Voštová

Lenka Voštová

je zakladatelkou rodinné farmy ve Střemeníčku. mnoho let sází stromy v krajině a pečuje o ně. V Nadačním fondu se zapojuje od roku 2019 a koordinuje pracovní akce spojené s výsadbou stromů a péčí o vodu a krajinu v Olomouckém kraji.
Jana Slavíčková

Jana Slavíčková

S NF mě spojuje práce pro vznik svobodného komunitního prostoru pro ŽIVOT se vším, co k němu patří - tedy i přírodní hřbitov. Působím na Ostravsku a v Beskydech. Naše roubenka na Prašivé poskytuje zázemí ženským medicínským kruhům.
Bára a Michal Knotkovi

Bára a Michal Knotkovi

Přesídlili z Brna na úpatí Rychlebských hor, kde mají větší prostor žít a zkoumat možnosti propojení soudobého středoevropského života s přírodní moudrostí, kterou se Bára učí vnímat na setkáních s Monikou a Michal na setkáních komunity Kayumari (čerpající z duchovních a sebezkušenostních tradic různých přírodních národů). Oba organizují různé akce pro ženy, muže, páry a rodiny. Bára s Monikou otevírají prostor pro tradiční lednové předení a snění.
Libuše Procházková

Libuše Procházková

Jsem studentkou školy přírodní moudrosti a absolventkou cyklu Moudré ženy v nás. Své spojení se Zemí a učení o přírodní moudrosti domorodců u nás i v Kolumbii, se snažím předávat nejvíce dětem /procházky, výlety, vícedenní pobyty v přírodě s tvořením z přírodních materiálů/, jejich rodinám a ženám při hledání své rovnováhy v propojení se Zemí.

Jana Krausová

přináší zkušenost vlastní proměny a náhledu, který získala s Monikou. Přes deset let pracuje v neziskovém sektoru a spojením těchto dvou kvalit.

Marta Kocvrlichová

je lektorkou a průvodkyní programů pro školy, školky i širokou veřejnost.

V roce 2022 je je složení správní rady nadačního fondu: Monika Michaelová, Jan Budil, Kateřina Husníková