Skip to content
Načítám Akce

Nadcházející Akce

Navigace pro hledání a zobrazení Akce

Červen 2022

Medicínský kruh a výroba květových vod

3 června, 17:00 - 5 června, 17:00
Holý vrch Střemeníčko,Olomoucký kraj78324Česká republika+ Google Mapa

Květen, čas rozkvetlých luk a vnitřní krásy.  Zveme vás na další otevřené setkání Školy přírodní moudrosti. Víkend se ponese ve znamení práce medicínského kruhu, sběru bylin a výroby květových vod. Domů si odvezete byliny, výrobky z nich a hydroláty ve skleněných nádobičkách. 

Zobrazit více »

Týdenní práce s mamo a sahou Kogi: Obřad Slunovratu na Holém vrchu

20 června, 19:00 - 26 června, 15:00
Olomoucko, Dlouhá LoučkaČeská republika+ Google Mapa

Mamo Kunshemakú Kakamukua Nuguetuga je léčitel, Mamo Awisen Awimakú Kakamukua Nuguetuga pracuje s aktivací mysli a její očistou, Saga Mawekūn Shenshina Ulaka pracuje s hlasem a hudebními nástroji pro propojení s veškerým životem. Jsou z rodiny Mamo Shibūlata, který je jedním z aktérů filmu Aluna. 

Nadační fond Mosty- Puentes připravuje spolu s Kogi několik vícedenních setkání 

Budou probíhat na místech mimořádného významu pro naši zemi. Kogi budou na těchto setkáních. Tradičně Kogi pracují 5 - 7 dní v kuse, aby dosáhli požadovaného stavu vědomí a propojení s veškerým životem. 

Zobrazit více »

Červenec 2022

Místa, kde země promlouvá: domov s mamo a sahou kmene Kogi

4 července, 16:00 - 10 července, 16:00
Velká Lhota Velká Lhota,75701Česká republika+ Google Mapa

Domov. To je místo, kde člověk žije se svou rodinou. Pokud však nazná, že jeho svět není ohraničen zdmi a má chuť poznat, jak se v tradičních kulturách propojují lidé s krajinou, pak se zde nabízí týdenní prožitkový pobyt na Vsetínských vrchách.

Zobrazit více »

Lidé a zákony země: setkání s mamo a sahou kmene Kogi

27 července, 17:00 - 31 července, 15:00
Moravskoslezské Beskydy

Tentokrát nás čeká práce v ženské a mužské skupině a spojení kruhů.  My lidé v sobě máme sílu, která dokáže stvořit i ukončit systémy i zažité vzorce chování své i kolektivní. Děje se tak v momentě, kdy člověk najde své bytostné spojení se zemí, dostane se do rovnováhy a do místa síly, kde je čistý, prázdný prostor. Teprve pak se může stát to, co má být. Je však třeba tomu uvěřit a naučit se jednoduchým zákonům přírody. Většinou, když se řekne místo síly, myslíme nějaké místo v přírodě nebo tam, kde naši předkové vykonávali své obřady.

Zobrazit více »

Srpen 2022

Místa, kde země promlouvá: hluboká práce s mamo a sahou kmene Kogi v Beskydech

17 srpna, 16:30 - 21 srpna, 17:00
Ostravice

Svatyně. To mi znělo v uších ještě dlouho poté, co se mi zdál sen o místě, kde naši předkové cítili a ctili sílu Peruna. Po téměř dvou letech jsem místo ze sna našla. Vnímám jen svůj úhel pohledu, ale zde se potkávají síly pěti směrů. Je pod divokou pralesní částí Lysé hory. Svatyně jsou místa, kde se člověk může spojit s moudrostí země. Jsou to totiž místa, kde země promlouvá. 

Zobrazit více »
+ Export akcí