DVTV

Jednou jsem v emailu dostala pozvání popovídat si s paní Danielou Drtinovou v DVTV. Jak je mým dobrým zvykem, vůbec jsem nevěděla do čeho jdu. Z redakce jsem dostala okruhy otázek :

– český ženský šamanismus
– co se dnes clovek muze priucit od samanu?
– v cem jsou indiani „chytrejsi“ nez my? co maji lepe vyreseno?
– naprogramování člověka
– síla ženy
 
A tak, v den rozhovoru, jedu tramvají přes celé město. Na každém přestupu čekám a čekám a připadám si, jako když jedu na návštěvu za kamarádkou.
 
Do studia jsem dorazila pozdě, paní Drtinová se mě zeptala, jestli souhlasím s otázkami a přečetla mi úplně jiné okruhy, než jsem dostala z redakce. A co na tom? Výsledek byl příjemný a obohacující. Posuďte sami. Třeba vás s paní Drtinovou taky inspirujeme:-)

KecAll – internetový pořad o cestování

Povídání o mé cestě k domorodému kmeni KOGI pro vás natočil tým internetového pořadu KecAll. Je sice o cestování, ale zalíbila se jim myšlenka, že ne každý člověk nutně potřebuje cetovat a obdivovat krásy cizích světů. Já jsem si s nimi povídala o putování. Pouť je taky cesta, ale nemá plán. Je to následování vnitřního průvodce, který člověka vede na místa uvnitř a vně zároveň. Jedno se putování musí nechat: Dostanete se přesně tam, kde potřebujete být!!!!

A to je někdy daleko…a někdy…prostě jenom doma.

  1. část
  2.  část