Načítám Akce

« Všechny Akce

… je čas vzít kosu do ruky

14 května, 10:00 - 16 května, 17:00

… tohle setkání svolávám spolu s Viktorem Vlkem a jeho ženou, kteří nám přijedou předat základy naklepávání a broušení kosy a správného kosení. Ženy a děti budeme sbírat posečené byliny na usušení a vařit na ohni. 
U této práce, která sama o sobě je krásná,
 
svolávám jeden z přípravných ZEMĚKRUHŮ PRO SPOJENÍ SIL PRO NALEZENÍ SPRÁVNÉHO SMĚRU, SMYSLU TOHO, CO V SOUČASNÉ DOBĚ ŽIJEME A NALEZENÍ SVÉHO MÍSTA V TOM VŠEM
 
Budeme pracovat s tradičními formami, které nás napříč tradicemi spojují. Je to vypravěčství, divadlo, písně, tanec, obřad a sněm.
 
Praktické informace pošleme až jako odpověď na vaši zprávu na email nadacnifond@mosty-puentes.cz

 

Přijeďte vy, kdo se nebojíte vzít kosu do ruky a chcete se naučit s tímhle tradičním nástrojem pracovat nejen v krajině, ale i v sobě.

Tady pod Holým vrchem, starým obřadním místem našich předků, posečeme bylinnou louku ve starém sadu.

Pak rozděláme oheň u kterého vytvoříme jeden z kruhů pro spojení sil a částí moudrosti, které někteří lidé v naší zemi nesou a chrání. Smyslem je propojení, obnova spojenectví, vzájemná podpora a spolupráce v konkrétních životních krocích, které potřebujeme udělat všichni, abychom mohli plně žít. 

Toto setkání nemá stanovenou cenu. Náklady si dokážeme spočítat a o ty se podělíme. Přijímáme dary v dobrovolné výši a formě od každého, kdo dokáže hodnotu téhle práce vnímat. 

Naši dlouhodobou i tuhle jednorázovou práci můžete podpořit

  • na místě
  • převodem finančního daru na náš účet 2801403810/3030
  • příspěvkem na DARUJME.CZ

Podrobnosti

Zahájení:
14 května, 10:00
Ukončení:
16 května, 17:00

Pořadatel

Nadační fond Mosty-Puentes
Email:
nadacnifond@mosty-puentes.cz

Místo konání

Holý vrch
78324 + Google Mapa