O NÁS

Je to o lidech. O nás a o vás. Prostě o nás všech.

Kontinuálně probíhá sbírka na činnost a na pracovní projekty Nadačního fondu. Naše aktivity ožívají a rostou. Pokud máte chuť, prostředky a odhodlání potřebné změny realizovat, nejen o nich mluvit, napište nám. Můžeme společně najít způsob spolupráce na obnově krajiny, vody a vztahu k ní. 

kontakt: nadacnifond@mosty-puentes.cz

Členové správní rady

Monika Michaelová je ženou, kterou kmen Kogi přijal, a začal jí předávat učení živé linie jedné z nejstarších civilizací na světě. V roce 2016 založila Nadační fond a získala pro sebe a talentované české lidi přístup do teritoria v Sierra Nevada. Ve svém životě posouvá hranice a vytváří prostor pro to, aby se lidský potenciál stal tvořivou silou života. Je také předsedkyní nadačního fondu.

Jan Budil je spojením s dospívající generací a je autorem aktivity Budoucnost studentů a nás všech. V nadačním fondu přebírá správu nad webovými stránkami a komunikačními technologiemi.

Kateřina Husníková se přidává k práci NF v Moravskoslezském kraji. Její vášní je tvoření prostoru pro vzájemnou inspiraci a sdílení. 

 

Čestní členové

Libuše Vaňková je studentkou školy přírodní moudrosti a absolventkou cyklu Moudré ženy v nás. Organizuje povídání pro rodiče a děti o přírodní moudrosti domorodců u nás i v Kolumbii.

Jana Krausová přináší zkušenost vlastní proměny a náhledu, který získala s Monikou. Přes deset let pracuje v neziskovém sektoru a spojením těchto dvou kvalit.

Marta Kocvrlichová je lektorkou a průvodkyní programů pro školy, školky i širokou veřejnost. 

Lenka Voštová je zakladatelkou rodinné farmy ve Střemeníčku. Mnoho let obnovuje meze, sází stromy a záleží jí na tom, aby naše krajina byla pestrá a stala se opět domovem pro lidi, zvířata, rostliny a krásu … nejen plochou pro průmyslovou zemědělskou produkci. V nadačním fondu je od roku 2019 a koordinuje pracovní akce v Olomouckém kraji.