O NÁS

Je to o lidech. O nás a o vás. Prostě o nás.

V letošním roce vyhlašujeme sbírku na mzdové náklady pro ředitele/ku a dále účetní Nadačního fondu. Naše aktivity ožívají a rostou.  Potřebujeme někoho, kdo bude držet směr a kormidlo, abychom pluli splavně a zdravě.

Členové správní rady

Monika Michaelová je ženou, kterou kmen Kogi přijal, a začal jí předávat učení živé linie jedné z nejstarších civilizací na světě. V roce 2016 založila Nadační fond a získala pro sebe a talentované české lidi přístup do teritoria v Sierra Nevada. Ve svém životě posouvá hranice a vytváří prostor pro to, aby se lidský potenciál stal tvořivou silou života. Je také předsedkyní nadačního fondu.

Jan Budil je spojením s dospívající generací a je autorem aktivity Budoucnost studentů a nás všech. V nadačním fondu přebírá správu nad webovými stránkami a komunikačními technologiemi.

Marta Kocvrlichová je lektorkou a průvodkyní programů pro školy, školky i širokou veřejnost. 

Čestní členové

Jaroslav Harmáček vnáší trochu pohled obchodníka, protože to funguje v lidské mysli všude. Lidi se rozhodují v krátké chvíli a potřebují základní fakta i přístup k nástrojům podpory. Chápu to tak, že náš nadační fond se snaží obnovit, uchovat a občerstvit základní životní principy.

Libuše Vaňková je studentkou školy přírodní moudrosti a absolventkou cyklu Moudré ženy v nás. Organizuje povídání pro rodiče a děti o přírodní moudrosti domorodců u nás i v Kolumbii.

Jana Krausová přináší zkušenost vlastní proměny a náhledu, který získala s Monikou. Přes deset let pracuje v neziskovém sektoru a spojením těchto dvou kvalit.